Book
Accountancynieuws memo
2
Fraude: preventie en control
Het doel van dit boek is om inzicht te geven in de vele verschijningsvormen van fraude, evenals in preventie en detectie van fraude en vooral hoe onderzoek daar naar te verrichten.
Fraudeonderzoek en alles wat daarmee samenhangt, is een boeiend vakgebied waarin vele soorten deskundigheid bij elkaar komen. De belangen die met een fraudeonderzoek gemoeid zijn, zijn vaak groot. Zowel voor een organisatie als ook en vooral voor de betrokken individuen. Dat vereist een grote zorgvuldigheid in de uitvoring van onderzoek. Deskundigheid, integriteit en respect vormen de rode draad in de beschreven aanpak, die begint bij een afbakening en eindigt met het onderwerp nazorg. De voorbeelden die in de diverse hoofdstukken zijn opgenomen, dienen daarbij als illustratie.
Andr ikkers is partner bij de afdeling Dispute Analysis & Investigations van Pricewaterhouse Coopers Advisory NV.
Ellen van Schoten is directeur bij de Algemene Rekenkamer. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
No related books yet.