Book
Een onmisbaar boek tijdens de najaars- en wintervakanties: Feest in de keuken staat boordevol zoete en hartige recepten die leuk zijn om met kinderen te maken in de koudere herfst- en winterdagen. Zo vind je er recepten in voor marshmallowlollys, karamelappeltjes, kerstkransjes en zelfs een peperkoekhuisje!
Met de kleintjes kun je het bakken samen doen, maar de grote kinderen kunnen zelf aan de slag, met af en toe hulp van een volwassene. Fotos van de gerechten worden afgewisseld met fotos van kinderen die lekker aan het bakken zijn.
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.