Book
Is de toekomst voor u ook zo mistig? Heeft u ook te weinig grip op de zaak? Bent u ook zo afhankelijk van factoren waar u geen invloed op heeft? Kortom, gaat u ook zo gebukt onder de perikelen van het White Knuckle Syndrome?
Als gevolg van beperkte beheersbaarheid, voorspelbaarheid en onafhanke-lijkheid leidt het bedrijfsleven massaal aan het White Knuckle Syndrome. De spanning van bedrijven en instellingen loopt zo hoog op dat hun knokkels er wit van zien, en daar moet wat aan gedaan worden.
Arkesteijn introduceert hiermee het White Knuckle Syndrome en bespreekt de mogelijkheden om de doorbloeding van deze bedrijven of instellingen te revitaliseren. Dit doet hij op de scheidslijn tussen organisatiekunde en ketenmanagement, gericht op de algemene ontwikkeling van bedrijven. De revitalisatie is pijnbestrijdend, volledige oplossing een utopie.
In dit boek wordt gezocht naar de basis om te komen tot ‘better or longer lasting strategies’. Het is een ‘must’ voor eenieder die op enerlei wijze aan strategie- of organisatievorming doet en nieuwe waarheden zoekt.
Arkesteijn is een jonge ondernemende bedrijfs-kundige die de kunst van het stilzitten niet beheerst.
In het dagelijks leven is hij medeoprichter van de Kenniskwekerij en bedrijfskundig adviseur.
Een onderzoekende, ondernemende maar zeker ook tegendraadse levensinstelling hebben de jonge Arkesteijn tot dit onvoorspelbare bedrijfs-kundeboek gebracht. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.