Book
Beeldhouwer Barbara Vrijman wordt tot haar verrassing uitgenodigd om zes weken naar de befaamde kunstenaarswerkplaats Kerrimagannagh in Ierland te komen. In dit geïsoleerd gelegen landhuis schijnen de gasten een grote creatieve metamorfose te ondergaan en hun beste werk te maken.
Eenmaal ter plekke vreest Barbara dat zij helemaal niet voor haar eigen glorie naar Ierland is gehaald. Maar waarvoor dan wel?
Genomineerd voor de Libris Literatuur Prijs 1995
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een mooi boek van Renate Dorrestein. Ik heb nu meerdere boeken van haar gelezen en het valt me op dat de opbouw altijd erg goed in elkaar zit.
Het mooie aan ... »
De dertienjarige Cristiano Zena woont bij zijn vader Rino,een drinkende, werkloze, hardvochtige man, het soort dat je niet graag in het donker op straat tegenkomt. Maar Rino houdt van Cristiano en heeft zich vol overgave op zijn zoon ... »