Book
Dit rijk geïllustreerde boek geeft een overzicht van bijna tweehonderd tabletten met spijkerschrift uit de Cotsen collectie van oude schoolteksten. De meeste dateren uit de Oudbabylonische periode.
Het boek bestaat uit twee delen. Het eerste deel vertelt het verhaal van het onderwijs in het spijkerschrift, geïllustreerd met oefentabletten van leerlingen. Daarnaast worden ontwikkelingen geïllustreerd zoals de voorbereiding van individuele lessen, het gebruik van humor in de oefeningen en de universele relatie tussen student en leraar.
Het tweede deel is een catalogus, waarin elk tablet beschreven wordt en in full colour wordt afgebeeld. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.