Book
In totaal zijn dertien Nederlanders in een offici Grand Prix voor het wereldkampioenschap Formule 1 aan de start verschenen. In Dwars door de Tarzanbocht komen ze stuk voor stuk aan bod: de jonkers uit de jaren zestig, de garage-houders uit de jaren zeventig, de getalenteerde lichting van rond 1980 en de jonge honden die nu deel uit maken van het grootste rondreizende sportcircus op aarde.
In Dwars door de Tarzanbocht brengt Formule 1-journalist Hans van der Klis de historie van de Nederlandse autosport opnieuw tot leven.
SCHITTERENDE PORTRETTEN VAN JAN FLINTERMAN, DRIES VAN DER LOF, CAREL GODIN DE BEAUFORT, BEN PON, GIJS VAN LENNEP, ROELOF WUNDERINK, BOY HAYJE, MICHAEL BLEEKEMOLEN, JAN LAMMERS, HUUB ROTHENGATTER, JOS VERSTAPPEN, CHRISTIJAN ALBERS EN ROBERT DOORNBOS
'Een must voor de boekenkast'. Autovisie
'Met flair geschreven'. De Groene Amsterdammer
Intrigerend en meeslepend... Voor Formule 1-liefhebbers een onmisbaar werk.' De Limburger
'Een prachtig tijdsdocument.' Algemeen Dagblad «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.