Book
Vrouwen hebben een verborgen economische macht:
- ze zijn hoog opgeleid en verdienen meer dan ooit
- ze zijn zelfstandig en consumeren graag en veel
- ze kopen voor zichzelf en hun gezin
- ze beslissen over aankopen
- ze beschikken niet alleen over hun eigen geld, maar ook over dat van hun partner.
Veel bedrijven nemen vrouwen als klant niet serieus. Aangezien zij de meeste koopbeslissingen nemen, is dat een groot gemis.
Hoe kunnen bedrijven, vaak geleid door mannen, hun vrouwelijke klanten begrijpen?
Volgens Jaffé moeten ze radicaal anders gaan denken. In De klant is koningin maakt ze korte metten met aloude clichés en laat zien hoe bedrijven product, prijs, distributie en communicatie kunnen invullen om vrouwen als klant te winnen en te behouden.
Diana Jaffé (1969) werkte na haar studie Economie en Communicatie in verschillende marketingfuncties. Als oprichter en directeur van Bluestone AG adviseert zij Duitse en internationale bedrijven op het gebied van strategische marketing en met name gender marketing.
«Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.