Book
In dit aangrijpende romandebuut verslaat Frans Stüger de lotgevallen van een sexueel misbruikt jongetje dat in de fase van jonge volwassenheid langzaam maar zeker de weg kwijtraakt in het niemandsland tussen zichzelf en de anderen. Uiterst sober en eigenzinnig verwoorde verwerking van een jeugdtrauma.
Een boek dat geen auteur lijkt te hebben, de jongen richt zich rechtstreeks tot de lezer in een ontroerende, tot mislukken gedoemde poging om contact te maken en een uitweg te zoeken uit een doolhof die te groot is voor een kinderhoofd.
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Nobody