Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

De extase van Floor

- De extase van Floor
 
 
 
 
 
(3)

De extase van Floor heb ik gekregen doormiddel van een panel hier op boeklezers.nl. Het is het derde deel van een trilogie maar het is tegelijkertijd het eerste deel wat ik lees.
Verrassent was dat deel heel goed op zich zelf te lezen is. Bij de meeste trilogieën of series is dit absoluut niet het geval. Dan mis je informatie die in de eerdere delen is gegeven. Hier werden echter door het verhaal heel terugblikken gegeven op de eerdere delen, dat idee had ik tenminste.
Wat ik wel had was wat moeite met de schrijfstijl, maar dit is denk gewoonweg persoonlijke voorkeur. Ook was het hier en daar wat verwarrend, de rode lijn is heel miniem en er zijn heel veel zijweggetjes. Dan is ze ergens maar plotseling ben je weer ergens anders waar ze dan eerder geweest is en waar ze toevallig aan moest denken. Waar dit duidelijkheid geeft op eerder gebeurde voorvallen geeft dit onduidelijkheid over wat nu het heden en wat het verleden is.
De extase van Floor is heel anders geschreven dan vijftig tinten grijs en ook crossfire. Eigenlijk denk ik dat het bijna niet te vergelijken is met deze twee series. Er word gebruik gemaakt van een hele andere insteek met betrekken op het bdsm gebeuren. Maar ook word er hier polyamorie in het boek beschreven en het weggeven van de sub, Floor in dit geval. Iets wat in die twee series echt uit de boze is omdat de man zo bezitterig is. ‘Bezit’ en ‘overgave’ krijgen dus een hele andere betekenis.

Kortom, een bijzonder boek met een nieuwe kijk op de wereld van bdsm en polyamorie. De verwarrende sprongen in het boek van tijd en plaats maakte het echter wat lastiger te lezen voor mij.

More reviews