Book
Na een langdurige hittegolf is de lucht boven de stad plotseling geladen met elektriciteit. Lichten kunnen niet meer uit, machines draaien onafgebroken door. De toestand is chaotisch. Maar even plotseling als de situatie is ontstaan, is ze opgelost. Toch is er iets veranderd.
Journalist Gustav Mahler, gepensioneerd, ontvangt een telefoontje van het ziekenhuis. De doden in het mortuarium zijn wakker geworden. Geldt dit nu ook voor zijn kleinkind, dat hij onlangs heeft begraven? Elvy, die haar man tot aan zijn dood heeft verzorgd, schrikt midden in de nacht wakker. Wie staat daar voor de deur?
De doden keren terug. En ze willen wat iedereen wil: thuiskomen. Maar is er plek voor hen?
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het boek begon geweldig,zodat het leek dat je een waargebeurd verhaal zat te lezen.
de verhalen met de personen die dit allemaal beleefde waren erg interesant,maar de stukjes over de media krant enz duurde mij toch soms te lang.
Het verhaal met David vond ik zelf het mooiste,de verhalen van Elvy en Mahler had ik toch nog heel wat vragen over toen ik het boek dicht klapte.