Book
Eén keer per jaar gaan de dinsdagvrouwen samen een weekendje weg, maar dit jaar is alles anders: tijdens hun pelgrimstocht over de Jakobsweg komen de vijf vriendinnen een geheim op het spoor dat hun leven op zijn kop zet en hun vriendschap hevig op de proef stelt. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het is zo hilarisch en komisch beschreven, zodat je regelmatig met een big smile of een schaterlach zit te lezen. De schrijfstijl is prettig en beeldend. Ga niet alles verklappen, het is een veel te leuk boek om te lezen.
De dinsdagvrouwen is een vlot geschreven feel good roman die leest als een trein en waarin de schrijfster de verschillende personages en hun even zo verschillende karakters goed weet uit te werken.
Een verhaal over liefde en bedrog, maar bovenal de kracht van vriendschap.