Book
De vijfjarige in Afrika geboren Pim Palisander is door Nederlandse ouders geadopteerd. Pim dankt zijn achternaam aan de donkere houtsoort pallisander. Hij woont met zijn adoptieouders en zijn jongere zusje Parel in een ‘gewone’ buurt in een kleine provinciestad. In voorleesverhaaltjes van elk vijf hoofdstukjes beleeft het jongetje eenvoudige avonturen. De verhaaltjes zijn geschreven voor kinderen van ongeveer vier tot zes jaar. Oudere kinderen kunnen de geweldloze - avontuurtjes zelfstandig lezen. De auteur is er in geslaagd de verhaaltjes op speelse en begrijpelijke wijze enige opvoedkundige en educatieve waarde mee te geven. De in mooie pasteltinten getekende illustraties ondersteunen de inhoud van elk verhaaltje op een even sympathieke en aantrekkelijke als voor de kleintjes herkenbare wijze.
‘De avonturen van Pim Palisander’ is het eerste kinderboek van laatbloeier Louis Franken. Zijn eerste avonturenroman, getiteld Goudkoorts in Aruba eveneens uitgegeven door Free Musketeers, heeft een goede ontvangst gehad en meerdere positieve reacties opgeleverd.
Als publicist van ondermeer columns in verschillende tijdschriften en periodieken heeft Louis Franken ervaring opgedaan en bewezen over een vlotte pen en een prettig leesbare verhaaltrant te beschikken. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.