Book
Als de mannen van sportschool De Adonis een brief van de gemeente ontvangen dat ze moeten vertrekken, weten ze genoeg. Ze dienen plaats te maken voor een kindercrèche. Een vrouwelijke uitvinding pur sang!
De rechten van de man worden steeds meer ingeperkt, zelfs het krachthonk wordt ze afgepakt. Op een avond, midden in een heftige discussie over de toekomst van de man, valt alles op zijn plaats. Conrad Mesie besluit om het, net als de anderen, niet te pikken. Ze zullen de ingang van de sportschool barricaderen met fitnessapparatuur. Een nieuwe mannenbeweging is geboren. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.