Book
Andy en Astrid Baxter
Baxter' s English Survival Kit
Is het nu its of it's, bring of take, off of of? Dit handzame en praktische naslagwerk behoedt u voor de meestgemaakte fouten in het (zakelijk) Engels. Het bevat een verzameling tips over spelling, leestekens, grammatica en vocabulaire, biedt eerste hulp voor het schrijven van een brief, en helpt u staande te houden bij presentaties en sociale gelegenheden waarbij het Engels de voertaal is.
Andy en Astrid Baxter, een gemengd Brits-Nederlands koppel, hebben ruim 15 jaar ervaring met het Engels van de Nederlanders, met name in het bedrijfsleven. Zij zijn auteurs van het Handboek zakelijk Engels, en beiden directeur-eigenaar van Baxter Communications te Hilversum. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no messages on Baxter's English Survival Kit wall yet.