Book
Zeg Australië en de gemiddelde reiziger denkt meteen aan kangoeroes, eindeloze ruimte, rode rotsformaties en bovenal zon en warmte. Australië staat voor avontuur, vrijheid en grenzeloze mogelijkheden.
Geen wonder dat jaarlijks circa 50.000 Nederlanders naar Down Under afreizen.
Wat te doen in een land waar bijna 23 miljoen mensen leven in een gebied dat net zo groot is als twee derde van Europa? Deze gids is onontbeerlijk bij het kiezen van de goede bestemmingen. Met feiten, achtergronden en verhalen komt de lezer (bijna) alles te weten over de steden, natuurparken en de unieke cultuur en geschiedenis van de Aborigines. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.