Book
Nu steeds meer bedrijven assessments als onderdeel van hun wervingsproces gebruiken, is het essentieel om te weten hoe een ideale kandidaat eruitziet. In dit boek vind je deskundige adviezen over hoe je in de meest voorkomende assessmentopdrachten kunt uitblinken. Weet welke vaardigheden aan elke oefening zijn gekoppeld om jezelf slim (in plaats van moeizaam) voor te bereiden en je kansen op succes zo groot mogelijk te maken.
Nigel Povah is managing director van A&DC, een bedrijf dat is gespecialiseerd in assessments en de ontwikkeling van menselijk potentieel. Lucy Povah is senior consultant bij A&DC en heeft een mastergraad in beroepskeuzepsychologie.
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.