Book
Wanneer de lente weer in het land is, kunnen we stilaan uitkijken naar het begin van het aspergeseizoen. De koningin der groenten wordt ze genoemd, of ook nog: het witte goud. Het is een groente die smelt op de tong, een exquis product dat een apart kookboek verdient, want er zijn maar weinig groenten die je op zoveel wijzen kunt variëren, combineren en serveren.
In Asperges staan niet alleen de klassiekers als aspergeroomsoep of asperges à la flamande, maar ook originele, verrassende, creatieve recepten met witte of groene asperges in de hoofdrol.
In Asperges is er voor elk wat wils: een voedzame soep, een licht slaatje, een tongstrelend voorgerecht of een hoofdgerecht zoals je gasten het nog nooit voorgeschoteld kregen. Ieder recept krijgt zijn eigen foto, zodat het doorbladeren van het boek alleen al een feest voor het oog is. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Nobody