Book
In Het geluk van de koe is een ongelukje bij de bakker het begin van allerlei voorvallen en ongevallen. Leerlingen maken onder meer kennis met dokter Mats, inspecteur Rammon en een boer met zijn koe.
Met dit leeswerkboekje oefenen leerlingen zelfstandig met begrijpend lezen en leesbeleving. De afwisselende teksten en speelse opdrachten stimuleren leerlingen om goed na te denken over wat ze lezen. Daarbij wordt slechts een beperkt beroep gedaan op de schrijfvaardigheid.
Serie Oefenboekjes Humpie Dumpie
Humpie Dumpie bestaat uit acht leeswerkboekjes die oplopen in moeilijkheidsgraad. De boekjes bevatten verschillende tekstsoorten, zoals verhalen, strips, dialogen, moppen en informatieve teksten. Zo blijven leerlingen gemotiveerd om te lezen en te oefenen.
De serie is geschikt voor groep 3 en ook goed inzetbaar in groep 4. Humpie Dumpie vormt een waardevolle aanvulling op elke methode voor aanvankelijk lezen, waaronder Veilig leren lezen. De boekjes zijn ideaal voor zelfstandig werken, extra oefening en differentiatie in de klas. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.