Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Route 2F Je herhaalt onderdelen van spelling en grammatica die je in eerdere delen hebt geoefend, zoals verwijswoorden, woordenboekgebruik, lastige meervoudsvormen, h... »
Route 2F Je leert:-hoe je een artikel, een brief, een ingezonden stuk en een recensie schrijft;-waar je op moet letten als je een samenvatting maakt;-hoe je een versl... »
Mondelinge taalvaardigheid Wat doe je?- je maakt een presentatie over een uitvinding of ontwerp;- je zoekt uit welke informatie belangrijk is en welke niet;- je discussieert met elka... »
Station Mijn smaak fictie 2 Leerlingen werken verder aan hun fictiedossierJe leert:- kenmerken van de genres;- wat er met 'het thema van een boek' wordt bedoeld;- je mening geven over g... »
Station -je maakt samen een spetterend klassenfeest-je leert hoe je een advertentie, een folder, een brief en een krantenartikel kunt schrijven-je leert waarom het b... »
Station In deze module wordt de kijk- en luistervaardigheid geoefend. De opgaven en de vraagstelling zijn afgestemd op het examen. »
Route 2F Route 2F Nederlands Leesvaardigheid Deel 2 »
Station In deze module wordt de kijk- en luistervaardigheid geoefend. De module bereidt voor op het examen. In de sectorgerichte versies staan de opdrachten zo veel ... »
vmbo BK Sector Groen In deze module wordt de leesvaardigheid geoefend. De module bereidt voor op het examen. In de sectorgerichte versies staan de opdrachten zo veel mogelijk in ... »
Lezen zakelijke teksten - je leest allerlei soorten teksten over heel veel verschillende onderwerpen - je leert een tekst op de juiste manier te lezen- je leert ook te begrijpen ... »