Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het einde van de horizon Reizen verruimt onze blik en houdt de geest soepel. Rasverteller Wim van der Zwan illustreert dit in deze bundel met niet eerder gepubliceerde verhalen over ... »
Het einde van de horizon Reizen verruimt onze blik en houdt de geest soepel. Rasverteller Wim van der Zwan illustreert dit in deze bundel met niet eerder gepubliceerde verhalen over ... »
De schipper en de filosoof Een filosoof merkt in een storm op zee dat zijn kennis met hem verdrinkt, omdat hij niet kan zwemmen. Een schele bediende ziet twee flessen waar er maar een ... »
Het gelaat van mijn geliefde De Perzische mysticus Rumi schreef behalve sprankelende verhalen ook veel liefdesgedichten. In `Het gelaat van mijn geliefde heeft Rumi-kenner Wim van der Zw... »
Hoe de apen Boeddha vereerden Speciaal voor de Boekenweek 2009, met als thema tjielp tjielp De literaire zoo, brengt Altamira-Becht een bundel vol bijzondere dierenverhalen voor ee... »
De verlichting van de dorpsgek Wim van der Zwan laat in deze verzameling spirituele verhalen zien dat gekte ook een mooie zijde heeft. Aan de hand van het thema 'waanzin' van de Boekenweek... »