Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Op weg naar later Waar ter wereld we ook geboren worden, onze jeugd volgt overal dezelfde sporen. Eerst de cocon van het ouderlijk huis, later trekken we erop uit. De wereld z... »
Van wie is de geschiedenis? `Kennis mag dan verouderen, een gloedvol verhaal klinkt nog heel lang na.Van wie is de geschiedenis? is een rijke verzameling van leerzame, humoristische, on... »
Hier woonden wij 'Een spannend boek over de opkomst en teloorgang van de joodse gemeenschap in Scheveningen. Machtig interessant, onthullend en pijnlijk, pijnlijk ontroerend.... »
Op weg naar later Waar ter wereld we ook geboren worden, onze jeugd volgt overal dezelfde sporen. Eerst de cocon van het ouderlijk huis, later trekken we erop uit. De wereld z... »
Altijd in beweging In 'Altijd in beweging', een familiegeschiedenis die vier eeuwen omspant,trekt een stoet aan beroepen voorbij. Die begint met diep gelovige molenaarsin het G... »
Niks geteisem! het wonderbaarlijke verhaal van de mussen. De auteurs beschrijven de geschiedenis van het clubhuis De Mussen als... »
Hagenezen die er mochten wezen Louis Couperus, Mariska Veres, Anton de Kom en Guusje Nederhorst; zomaar een greep uit de verzameling van de 85 geportretteerde mannen en vrouwen uit het boe... »
Beeld van Nederland In geen land ter wereld is de strijd tegen het water zo eeuwenoud en tegelijkertijd nog steeds zo actueel als in Nederland. Een groot deel ligt namelijk bene... »