Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Dichter bij Dordt C. (Kees) Buddingh’ (1918-1985) mag gerekend worden tot de populairste schrijvers van zijn generatie. Met zijn <i>Gorgelrijmen</i> verwierf hij al in de ja... »
Britain Bestaat er een geografische plek op deze aarde zo mooi, mystiek en rijk<br/>aan historie als Groot-Brittannië?<br/>Deze bundel van essays, die voor het twee... »
in Luiletterland In de buitengebieden van Luiletterland gaan vaak de mooiste parels schuil. Zo ligt in het Letterenhuis in Antwerpen het Muzeum voor Kleine Kurioziteiten verb... »
Het vuur van de vrijheid Op foto’s van de ontmoeting van de Canadese generaal Charles Foulkes met de Duitse generaal Johannes Blaskowitz – 5 mei 1945 in Hotel De Wereld in Wageni... »
Weldadig Wandelen Wandelen door werelderfgoed.Met deze wandelgids maken routemaker Rob Wolfs en publicist Wim Huijser de wandelaar deelgenoot van de strijd tegen de armoede di... »
Leef je verlangen Verlangen is een innerlijke bron die dient als richtinggevende kracht. De mens is zijn verlangen, wordt wel gezegd. Hoe ontdekken wij onze verlangens? Hoe ge... »
50 nieuwste Klompenpaden 50 nieuwste klompenpadenDoor het cultuurlandschap van Gelderland en Utrecht Samenstelling en redactie Wim Huijser en Harry Harsema Met columns, gedichten, ke... »
50 maal lezer In zijn 50ste levensjaar maakt Wim Huijser de balans op. Wat heeft hij gelezen? Wat is er nog ongelezen gebleven? Zijn boekenkast herbergt zijn leesgeschiede... »
Net te jong om hip te zijn Zestig jaar geleden begonnen ze: de roemruchte jaren 60,ofwel de sixties. Een decennium dat in de loop der jarenmythische proporties heeft aangenomen. In Ned... »