Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een overval in de lucht John en Lois Bennett, broer en zuster, erven een groot vermogen, dat hun evenwel pas ter hand zal worden gesteld als zij blijk hebben gegeven voor geen moeit... »
Malaysian Cinema, Asian Film border Crossings and National Culture. William van der Heide maakt in dit boek een vergelijking tussen de samenste... »
Bob Evers: Kabaal om een varkensleren koffer Tijdens de pinkstervakantie maken Arie Roos en Jan Prins een wandeltocht, maar ze zijn zo slim geweest hun geld te vergeten. Bekaf en dorstig lopen de mannen... »
Bob Evers: Pyjama-rel in Panama Op de ‘Lagonia’, de Mexicaanse rommelmarkt, krijgen Jan Prins, Arie Roos en Bob Evers in de gaten dat zij achterna worden gezeten. Ze besluiten er still... »
Een motorboot voor een drijvend flesje De vakantie waar in het begin van 'Drie jongens en een caravan' al eerder sprake van was, wordt nu toch echt ondernomen. Terwijl Arie Roos nog een dag in Ams... »
Bob Evers: Drie jongens en een caravan Arie Roos en Jan Prins zijn oprecht van zins, na hun vele avonturen, nu eens een rustige, normale vakantie door te brengen en bereiden een boottocht op de Ri... »
Bombarie om een bunker Twee soldaten uit het Amerikaanse leger in Duitsland doen een verbluffende ontdekking: een onverwachte aardverschuiving heeft de ingang van een onbekende bet... »
Vreemd gespuis in een warenhuis Wie nieuwsgierig van aard is, komt gemakkelijk met zijn neus in andermans zaken terecht. Dat gebeurt dan ook op een druilerige regendag in Pittsburgh, USA, w... »
Bob Evers: Avonturen in de Stille Zuidzee Jan Prins en Arie Roos, twee H.B.S.-ers die een goed rapport hebben meegebracht, mogen als beloning daarvoor een zeereis maken naar Amerika op een nieuwe boo... »
Pyjama-rel in Panama Op de ‘Lagonia’, de Mexicaanse rommelmarkt, krijgen Jan Prins, Arie Roos en Bob Evers in de gaten dat zij achterna worden gezeten. Ze besluiten er still... »