Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Aan de slag met de Peuterbijbel De Peuterbijbel wordt op veel plekken gebruikt. In dit verwerkingsboek kun je bij alle verhalen uit deze bijbel een programma vinden voor een kerk-, school- ... »
Goedmaken Sara en Ruben leven op school toe naar de kerstviering. Juf legt uit waarom we eigenlijk kerst vieren: God stuurde zijn Zoon naar de aarde om het weer goed t... »
Sofie is jarig Het eigenwijze meisje Sofie, haar zusje Lotte en haar vriendje Bram hebben inmiddels de harten van veel kinderen én volwassenen veroverd. Nu verschijnen de ... »
Papa, waar blijf je? Op 1 oktober 1944 vindt in Putten een razzia plaats naar aanleiding van een mislukte verzetsaanslag. Meer dan 600 mannen worden afgevoerd naar kamp Amersfoor... »
Uitvinders! Vierde deel in de succesvolle serie over Sara en Ruben.Sara en Ruben doen allemaal proefjes, waar ze veel van leren.Sluit aan bij het thema van de Kinderboek... »
Mama helpen! Ik help mama. Ik stofzuig, strijk en geef de planten water. Maar waarom wordt mama daar moe van? Kan ik haar daar ook bij helpen?
Ik ben niet bang Simon is bang!Bang voor de hond van de buren.Maar als Simon voor mama een brief gaat posten,moet hij langs Castor.Castor blaft zo hard! Hij heeft scherpe tan... »
Psalmen lezen met je hart Bij God zijn. Het klinkt zo heerlijk: niets moeten, alleen vertoeven in Zijn aanwezigheid. Maar hoe doe je dat als je opgroeit in een samenleving waarin we n... »
De goed-genoeg-ouder Je kind begeleiden, omgaan met je eigen grenzen en emoties en alles in goede banen leiden – het ouderschap is geregeld topsport. Dan hebben we het nog niet... »