Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mijn thuis Waris Dirie werd in de Afrikaanse woestijn geboren, en is altijd een nomade gebleven. Haar werk als fotomodel en haar tomeloze inzet voor mensenrechten maakt... »
Mijn woestijn Als haar vader haar wil uithuwelijken aan een veel oudere man rent de dertienjarige Waris Dirie weg van huis. Ze gaat naar Londen, waar ze als huishoudster v... »
Echte vrouwen denken anders ECHTE VROUWEN DENKEN ANDERS laat vrouwen aan het woord die tegen de normen van hun tijd en cultuur ingingen omdat zij zich alleen wilden laten leiden door ei... »
Dochter van de nomaden In de wereldwijde bestseller Mijn woestijn schreef Waris Dirie op openhartige wijze over haar genitale verminking, de vlucht uit Somalië en hoe ze zich aan ... »
Safa, de kleine woestijnbloem <p>De kleine Safa Four, een meisje uit een van de sloppenwijken van Djibouti in de Hoorn van Afrika, wordt gevraagd om de jonge Waris Dirie te spelen in de v... »