Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
Veertien Achttien - het eerste jaar Tom Tacken (1965) vertelt het verhaal van de Eerste Wereldoorlog aan de hand van 261 levens. Van de schoten in Sarajevo, die een wereldoorlog inleidden, tot ... »
Veertien Achttien - het tweede jaar Tom Tacken (1965) vertelt het verhaal van de Eerste Wereldoorlog aan de hand van 261 levens. Van de schoten in Sarajevo, die een wereldoorlog inleidden, tot ... »
Veertien Achttien - het derde jaar Tom Tacken (1965) vertelt het verhaal van de Eerste Wereldoorlog aan de hand van 261 levens. Van de schoten in Sarajevo, die een wereldoorlog inleidden, tot ... »
Veertien Achttien - het vierde jaar Tom Tacken (1965) vertelt het verhaal van de Eerste Wereldoorlog aan de hand van 261 levens. Van de schoten in Sarajevo, die een wereldoorlog inleidden, tot ... »
Veertien Achttien - het vijfde jaar Tom Tacken (1965) vertelt het verhaal van de Eerste Wereldoorlog aan de hand van 261 levens. Van de schoten in Sarajevo, die een wereldoorlog inleidden, tot ... »
Mostafa in het paradijs van Oisterwijk In het tweede coronajaar bereikte Tom Tacken (Tilburg, 1965) zijn 25-jarig dienstverband bij het Brabants Dagblad. Mooie, zilveren aanleiding om wat columns ... »