Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Over behandelen <br/>Ouderen worden in de laatste levensfase te lang doorbehandeld. In de afgelopen jaren hebben verschillende artsen, geriaters en hoogleraren de noodklok g... »
Over behandelen Ouderen worden in de laatste levens fase te lang doorbehandeld.In de afgelopen jaren hebben verschillendeartsen, geriaters en hoogleraren de noodklok geluid ... »
Leven met euthanasie <p>‘Leven met euthanasie’ van Theo Boer, Stef Groenewoud en Wouter de Jonge is een bundel met veertig interviews met mensen die op een bepaalde manier be... »
Het goede levenseinde in casussen <p>Dit boek gaat over de vraag wat zorg in de laatste levensfase geslaagd maakt in de beleving van patiënten, hun naasten en hun zorgverleners. Artsen en et... »
Eind goed <p>In ‘Eind goed’ geeft Theo Boer een protestantse, ethische kijk op euthanasie in Nederland. In de zeventiger jaren van de vorige eeuw waren kerken en c... »
Het goede levenseinde in casussen <Text textformat="02"><p>Dit boek gaat over de vraag wat zorg in de laatste levensfase geslaagd maakt in de beleving van patiënten, hun naasten en hun zorgv... »
Eind goed <p>In ‘Eind goed’ geeft Theo Boer een protestantse, ethische kijk op euthanasie in Nederland. In de zeventiger jaren van de vorige eeuw waren kerken en c... »