Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Olga's kinderen Het huwelijk van Olga en Bert is altijd kinderloos gebleven. Maar door een tragisch ongeval neemt hun leven een bijzondere wending. Madelon en Willemijn, de ... »
Zomerbloeiers Zomerbloeiers van Thea Zoeteman-Meulstee gaat verder waar De verloren zoon en Het erfdeel ophielden. In dit boek staat de nieuwe hoofdpersoon Jojanneke centr... »
Een moeder voor Dennis Na een middag winkelen ziet Jolein hoe een jongetje bijna onder een auto loopt. Ze weet de kleine Dennis net op tijd te redden en brengt hem thuis. Vanaf dat... »
Het erfdeel Het erfdeel van Thea Zoeteman-Meulstee, een familieroman met Bijbelse waarden. Na jaren zonder contact is Marten blij dat het weer goed is tussen hem en zijn... »
Moedig verder Simone, de hoofdpersoon in ‘Moedig verder’ van Thea Zoeteman-Meulstee, heeft een vreselijke jeugd gehad. Ze is jarenlang misbruikt door haar stiefvader e... »