Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mijn meneer Een elfjarige jongen loopt rond met een geheim. Hij durft het aan niemand toe te vertrouwen, behalve aan Maria. Ze staat met het kindje Jezus in haar armen i... »
In september 2009 krijgt Ted van Lieshout de Theo Thijssen-prijs ( 60.000,- Euro) uitgereikt, de hoogste literai... »
Pedagogische adviezen voor speciale kinderen Dit boek gaat over bijzondere, maar wel ingewikkelde en complexe kinderen, die hun opvoeders soms voor grote problemen stellen. Naast een beschrijving van hu... »
Klapzoen Klapzoen
Ik ben te lief. Dat zit zo: ik krijg miljoenen lieve brieven en kaarten en kusjes cadeau.
Zoveel liefs is niet te doen. Ik ben een bom vol liefs. Ik... »
Wat is kunst? Een meisje komt dit boek binnen en stelt de vraag: wat is kunst?
De schrijver geeft haar een eiland om het uit te zoeken.
Boer Boris gaat naar zee 'Boer Boris heeft vakantie. Boer Boris gaat naar zee. Hij pakt zijn kleine koffertje. Wat neemt Boer Boris mee?' Een heleboel. Te veel voor in zijn koffer. B... »
Boer Boris, wij willen feest! <p>'Boer Boris, wij willen feest!' is het vierde deel in de razend populaire en bekroonde prentenboekenreeks van Ted van Lieshout en Philip Hopman. Eerdere d... »
Display (10 exx) - Boer Boris, hoe gaan we erheen? Boer Boris heeft op de boerderij een flink wagenpark vol voertuigen. Er komt er altijd wel eentje van pas. Een geestig nieuw boekje in de serie van Ted van L... »
Giel heeft een geheim Als kinderen net hebben leren lezen, zijn ouders er als de kippen bij om mooie boeken voor hen te kopen. Om kinderen te stimuleren goed te leren lezen, diene... »
Wikken & Wegen Voor nieuwsgierige jongeren. Wikken & Wegen gaat over de geheimzinnige vraag die advocaten al ruim honderd jaar bezighoudt: wat is recht en hoe moet het word... »