Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vrede van onderuit Suzanne Wouters is jarenlang werkzaam in haar centrum De Bosrank, Opleidings- en Kenniscentrum voor Bachbloesems en Bewustwording, waar ze tracht mensen te s... »
Het leven is zo eenvoudig Met dit tweede boek wil de auteur iedereen de nodige informatie geven om op een eenvoudige manier zich terug goed in zijn vel te voelen.Dit boek is de leidr... »
In de voetsporen van dr. Edward Bach In dit boek volgt Suzanne Wouters de 'voetsporen van Dr. Bach' en toont ze aan dat Bachbloesemtherapie meer is dan gewoon wat druppels nemen.<br/><br/>Bachbl... »
De laatste twintig dagen van het Vaticaan Zes vrienden, allen vrijgezel en van verschillende nationaliteit, wonen en werken in Rome. Wollf, lid van de Zwitserse Garde, vervoegde als laatste hun groep... »