Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Bakkersstraatbende Dit spannende toneelleesboek lees je samen hardop voor. Je speelt eigenlijk een soort toneelstukje, maar dan zonder podium. Speel je rol zo goed mogelijk en ... »
Roeien naar de Volewijck Suzanne Wouda schreef met Roeien naar de Volewijck een beeldende historische roman over Amsterdam en Haarlem in de zeventiende eeuw, het Burgerweeshuis en he... »
Grootse verhalen uit een klein kikkerlandje Heb jij al eens gehoord van Christiaan Huygens en het mannetje op de maan? Of Willem Barentsz, die een hele winter op Nova Zembla doorbracht? En wie zou het ... »
Verschoppelingen Het is donker. Alleen de plek waar het vuur was, licht zwak op. Daniel is nog wakker. De enige, aan al het gesnurk te horen. Steeds als hij zijn ogen sluit, ... »
Oorlog in inkt Vrijheid vinden we nu heel gewoon, maar hoe was het voor kinderen en jongeren om de Tweede Wereldoorlog mee te maken? Dat weten we door hun dagboeken.
Hoe vo... »
Zwart water 'Mattias?'Hij opent zijn ogen. Jansje buigt zich over hem heen in het schemerdonker van de kamer en kijkt alsof ze de duivel heeft zien dansen op het kerkhof... »
Oorlog in inkt Vrijheid vinden we nu heel gewoon, maar hoe was het voor kinderen en jongeren om de Tweede Wereldoorlog mee te maken? Dat weten we door hun dagboeken.
Hoe vo... »
Het stormt, zoals zo vaak op het eiland. Alleen deze keer breekt de dijk door. Vanaf een duin ziet Mattias met zijn moeder, zus en broertje d... »
Een echte held Het is 1068. De ridder van Boeljon wil een tapijt voor aan de muur van zijn kasteel. Met al zijn heldendaden erop. De moeder van Friede moet dit tapijt maken... »