Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Autisme en zintuiglijke problemen Al jaren is bekend dat mensen met autisme zintuiglijke problemen hebben. Ze zijn vaak overgevoelig voor zintuiglijke prikkels of juist ondergevoelig, of alle... »
Denk & Doe Om mensen met een autismespectrumstoornis die kennis en vaardigheden aan te leren waarmee ze kunnen overleven in een wereld die niet op hun leest geschoeid i... »
Mijn kind heeft autisme In Vlaanderen lijdt 1 op 200 personen aan een vorm van autisme! Hoewel de stoornis vrij bekend is, is het moeilijk om in de jungle van de vele behandelingen ... »
Autisme en verstandelijke beperking in de leefgroep 33 praktische vragen en antwoorden over autisme en verstandelijke beperking. Mag hij alleen eten tijdens de maaltijd? Kunnen we nog uitstappen maken? Mag hi... »
Autisme en tijdsbesef Hoe verhelder je tijd voor mensen met autisme? Tijd is onontbeerlijk in het menselijk bestaan. Het helpt ons om na te denken over het verleden, geeft ons gr... »
Mijn kind heeft autisme Hét basisboek over kinderen en autisme Concrete antwoorden op de meest voorkomende vragen die ouders van kinderen met autisme zich stellen, met talrijke vo... »
Mijn kind heeft autisme Hét basisboek over kinderen en autisme Concrete antwoorden op de meest voorkomende vragen die ouders van kinderen met autisme zich stellen, met talrijke vo... »
Autisme en verstandelijke handicap in de leefgroep Mag hij alleen eten tijdens de maaltijd? Kunnen we nog uitstappen maken? Mag hij altijd dezelfde puzzel maken? Wat kan ik doen als hij zichzelf verwondt? Hee... »