Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Honkvast Steffie van den Oord zocht vijftien plaatsgebonden ouderen op en vertelt in 'Honkvast' hun verhaal. Ze leven achter afbladderende raamkozijnen of ouderwetse ... »
De vrouw met de bijl In De vrouw met de bijl van Steffie van den Oord doen tien vrouwen, levend tussen 1712 en 1946, hun relaas. Ze smeerden rattengif op het brood van hun man of... »
Nieuwe eeuwelingen Ze overleefden alles. De crisisjaren, de oorlog - waarin ze vochten, trouwden, onderdoken. Ze groeiden op in het interbellum, maakten de Watersnoodramp mee, ... »
Eeuwelingen Aan de hand van tweeëntwintig persoonlijke geschiedenissen schetst Steffie van den Oord in 'Eeuwlingen' een prachtig beeld van de twintigste eeuw.Ze overlee... »
Liefde in oorlogstijd In Liefde in oorlogstijd van Steffie van den Oord vertellen ruim twintig mannen en vrouwen hoe zij hun grote liefde ontmoetten – of verloren – tijdens de... »
Eeuwelingen Ze overleefden de Spaanse griep, de crisisjaren en twee wereldoorlogen en zagen hun leven radicaal veranderen met de komst van de koelkast, de auto of zelfs ... »
Liefde in oorlogstijd Steffie van den Oord
Liefde in oorlogstijd
Annie vrij met de vijand 'Oorlog of niet ik wilde karl! Ben , dwangarbeider, kust zijn eerste man.' Het luchtalarm... »
De vrouwen van Hendrik de Jong 1893: Scotland Yard verdenkt de Nederlandse Hendrik de Jong ervan de nog steeds gezochte Jack the Ripper te zijn. Hoe weet hij vrouwen in Amsterdam, Gent, Lo... »
Oud was toen ik jong was Alles doorstonden ze, en jonger werden ze met de jaren. Uit onheuglijke tijden diepen ze hun herinneringen op: het `Groote-stadsmeisje' dat vrij wilde zijn e... »