Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Colourful Retreats Als geen ander slaagt designer Chris Mestdagh er in om onze emoties in... »
Greens that taste like friendship Juist wél voor groentjes! In zijn eerste kookboek, Vegetables that sparkle the conversation - dat inmiddels verkrijgbaar is in binnen- en buitenland - bewee... »
20x Kortrijk Inspiratie voor een verrassende citytrip kortbij Heerlijk logeren, gezellig dineren, en boordevol ideeën om enkele dagen te genieten van Kortrijk. Dat zijn ... »
Bij ons in het dorp <p>Hoe zou het nog zijn met de <strong>50 mooiste dorpen van Vlaanderen</strong>? Ruim tien jaar na de verkiezing vinden #dorpologen <strong>Sophie Allegaert... »
GR5 Elke lange wandeltocht neemt, maar geeft je ook een kostbaar goed: tijd.Tijd om te wennen aan dat trage tempo, tijd om je hoofd leeg te maken, tijd om dat la... »
Brugge Voor wie slechts één compacte stadsgids in zijn tas wil stoppen en toch geen enkele bezienswaardigheid of topadres wil missen. Dé gids om de stad écht te... »
De mooiste dorpen van Vlaanderen <p>Waarom trekken we zo graag naar Lissewege of Beauvoorde, wat precies maken Sint-Amands en Deurle zo charmant? En waarin schuilt de aantrekkingskracht van ... »
Brugge Een stad met veel gezichten en verhalenSophie Allegaert presenteert 200 plekken in en rondom Brugge die je zeker niet mag missen. Van de meesterwerken van de... »