Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Oefenen met rekenen voor groep 8 De Centrale Eindtoets in groep 8 van de basisschool is een belangrijk moment om het niveau van een kind te meten. De kennis van de lesstof die hij in de afge... »
Toetstrainer Wereldorientatie Inhoud van deze unieke cd-rom<br/>Deze cd-rom omvat het onderdeel WereldoriĆ«ntatie van de CITO eindtoets groep 8 en bevat oefenstof voor geschiedenis en maa... »
Toetstrainer Rekenen Cito Toetstrainers: de beste manier om je voor te bereiden op de Cito entreetoets groep 7 en de Cito eindtoets basisonderwijs groep 8.<br/><br/>De softwarese... »
Oefenen met spreekwoorden, gezegdes en uitdrukkingen De Eindtoets basisonderwijs Citotoets neemt in het Nederlandse basisonderwijs een belangrijke plaats in. Hoewel niet van doorslaggevende betekenis fungeert h... »
Entreetoets rekenen Met de CITO ENTREETOETSEN in groep 6 worden de vaardigheden van leerlingen op de onderdelen Taal,Rekenen-Wiskunde en Studievaardigheden gemeten. De ENTREETOE... »
Oefenen met studievaardigheden voor groep 8 Dit boek bevat oefenopgaven met lesstof die voldoet aan de kerndoelen voor studievaardigheden in groep 8 en passend bij de stof voor de Centrale Eindtoets in... »
Oefenen met taal voor groep 8 De Centrale Eindtoets in groep 8 van de basisschool is een belangrijk moment om het niveau van een kind te meten. De kennis van de lesstof die hij in de afge... »
Slim oefenen SLIM OEFENEN met leessommen voor groep 5 Nadat in groep 3 en 4 de basis is gelegd voor het 'echte rekenen', zet in groep 5 uw kind de eerste stappen op het t... »
Entreetoets Taal voor groep 7 Cito Toetstrainers: de beste manier om je voor te bereiden op de Cito entreetoets groep 7 en de Cito eindtoets basisonderwijs groep 8.<br/><br/>Serie Cito To... »