Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Zakboek voor het bosbaden <p>Het is prettig om de natuur in te trekken in stressvolle tijden, en het is algemeen bekend dat de natuur een rustgevende werking heeft op je lichaam en st... »
Expeditie stad Ik zoek, ik zoek ... Iets geks! Iets grappigs! Iets groens! Misschien wel een spoor van een dier? Een bijzonder verkeersbord? Een spinnetje. Een fontein. Of ... »
Het hemelboek Hoe ontstaat dat magische poollicht? Kan het kikkers regenen?Zijn er werkelijk geen twee sneeuwvlokjes hetzelfde?Wist je dat regenbogen geen bogen maar cirke... »
Het complete Ketnet speelboek Het complete speelboek is een boek boordevol spelletjesinspiratie. Verveel je geen moment meer: - Organiseer een minivlottenrace - Vier een schuimfeest - Roe... »
De omgekeerde quiz Dit KETNET quizboek zet de wereld op z'n kop! Een boek boordevol vragen die achterstevoren, vice versa, op-zijn-kop of omgekeerd zijn. Ga op het puntje van j... »
Het ruimteboek Wat zijn vallende sterren en wanneer krijg je ze te zien? Waarom kan je op Jupiter maar om de twaalf jaar Nieuwjaar vieren? Hoe vind je de Kleine Beer? En is... »
Mijn vader is een saucisse <p>Met een nukkige puberzus, een broertje dat zich voorbereidt op het einde van de wereld en een moeder die als directeur van een pralinefabriek constant i... »
Mijn vader is een saucisse <p>Met een nukkige puberzus, een broertje dat zich voorbereidt op het einde van de wereld en een moeder die als directeur van een pralinefabriek constant i... »
Mijn kind verveelt zich nooit! 150 topideetjes voor saaie momenten Heeft je kind last van acute verveleritis? Of zit jij door je entertainmentinspiratie heen? Geen paniek: dit boek staat ... »