Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Afvallen als Spirituele Oefening Lessen voor een licht en vervullend levenEen inspirerend boek over zelfbevrijding Dit boek vertelt in het eerste deel het verhaal van Sandra Derksen, die doo... »
Claim je waarde Veel therapeuten, coaches, counselors en healers met een praktijk verlangen naar financiële stabiliteit en overvloed, maar ze weten niet hoe dit te realiser... »
Je boek als Ultiem Visitekaartje Heb jij als ondernemende kennis- en transformationeel professional iets waardevols te vertellen waarmee je verschil kunt maken in het leven van anderen? Wach... »
Bloeiende online praktijk lancering Als jij streeft naar persoonlijke begeleiding van cliënten vanuit een online praktijk dan heb je het juiste boek in handen. In haar inmiddels vijfde boek Bl... »
Food for thought Food for Thought is geschreven voor mensen die worstelen met hun gewicht, eetgedrag en zelfbeeld. De teksten, training en coaching van de auteur zijn bedoeld... »
Je boek als ultiem visitekaartje Heb jij als ondernemende kennis- en transformationeel professional iets waardevols te vertellen waarmee je verschil kunt maken in het leven van anderen? Wach... »
Bloeiende online praktijk Lancering Als jij streeft naar persoonlijke begeleiding van cliënten vanuit een online praktijk dan heb je het juiste boek in handen. In haar inmiddels vijfde boek Bl... »
Afvallen als spirituele oefening Lessen voor een licht en vervullend levenEen inspirerend boek over zelfbevrijding Dit boek vertelt in het eerste deel het verhaal van Sandra Derksen, die doo... »
Food for thought Food for Thought is geschreven voor mensen die worstelen met hun gewicht, eetgedrag en zelfbeeld. De teksten, training en coaching van de auteur zijn bedoeld... »
Food for Thought Food for Thought is geschreven voor mensen die worstelen met hun gewicht, eetgedrag en zelfbeeld. De teksten, training en coaching van de auteur zijn bedoeld... »