Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een echt egeltjesfeest Een prikkelend prentenboek over zélf durven kiezen. En over een echt egeltjesfeest! Voor leesegeltjes vanaf 4 jaar.Bluebel is bijna jarig! Daarom geeft ze e... »
Emoties Een vrolijk en warm boek waarin Skip kennismaakt met allerlei emoties. Voor peuters vanaf 30 maanden, met de taalontwikkeling van het kind als thema.Skip hee... »
Tegenstellingen Een vrolijk en warm boek waarin Skip kennismaakt met allerlei tegenstellingen. Voor peuters vanaf 30 maanden, met de taalontwikkeling van het kind als thema.... »
Tellen Een vrolijk en warm boek waarin Skip leert tellen van één tot tien. Voor peuters vanaf 30 maanden, met de taalontwikkeling van het kind als thema.Skip, Mar... »
Kookboek bij voedselovergevoeligheid genieten van lekkere, makkelijke en veilige recepten. Leven met een voedselovergevoeligheid is voor degene zelf maar ook voor... »
Jij bent bijzonder Een leuk verhaal over jezelf mooi en bijzonder vinden, gewoon zoals je bent. Voor alle kinderen vanaf 4 jaar.Kiki kijkt in de spiegel en vindt haar witte vac... »
De warme winterkleren van Beer Een hartverwarmend winterverhaal over denken aan anderen én denken aan jezelf. Voor knuffelbeertjes vanaf 4 jaar.Het sneeuwt! Dat betekent lekker buiten spe... »
Hieper-de-Pipo <h3>Een vertederend prentenboek over het liefste stuiterballetje van de wereld!</h3><p>Pipo hiepert, huppelt, stuitert, hopt, tuimelt, rent, rolt, struikelt ... »
Kato kan het! Een zacht en herkenbaar verhaal over geloven in jezelf. Voor kleine talentjes vanaf 4 jaar. Tekenen, bouwen, kleien... Kato kan het allemaal niet. Het is vee... »
Beer gaat verhuizen Papa en mama hebben groot nieuws voor Beer. Ze gaan verhuizen! Beer wordt er stil van. Wat zal hij al zijn vriendjes missen … Gelukkig is het nieuwe huis n... »