Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De vloek van Osama Hét boek over de tien jaar na 9/11In De vloek van Osama beschrijft Rudi Vranckx de tien jaar die onze wereld hebben verscheurd. Na 9/11 is alles veranderd. ... »
In Oekraïne Op 24 februari 2022 ontwaakt de wereld ruw: Rusland valt buurland Oekraïne binnen. Poetin wil terugkeren naar het oude, traditionele Rusland en verandert on... »
Mollen Een mol is een fascinerend en tegelijkertijd irritant wezen, dat veel mensen het leven zuur maakt. Molshopen zie je overal, tot groot leedwezen van tuiniers,... »
Een zomer als geen andere In geen tijd heeft een minuscuul virus ons leven drastisch veranderd en onze toekomst op de helling gezet. Een pandemie is een van de weinige zaken, samen ... »
Oorlog om de geesten Het terrorisme, met de aanslagen in Brussel in maart 2016 als voorlopig dieptepunt, de radica-lisering, het wrede Kalifaat, de vluchtelingen-stroom... VRT-oo... »
Een zomer als geen andere In geen tijd heeft een minuscuul virus ons leven drastisch veranderd en onze toekomst op de helling gezet. Een pandemie is een van de weinige zaken, samen me... »
Verloren Aangrijpende graphic novel van Rudi Vranckx met waargebeurde vluchtelingenverhalen 3 oktober 2013 - 360 anonieme lijkzakken liggen op het strand van Lampedus... »
Mijn kleine oorlog Reeds vijfendertig jaar brengt Rudi Vranckx voor vrt verslag uit over oorlogsconflicten. Van de val van het Oostblok in 1989 tot de inval van Rusland in buur... »
Geesten van het avondland DE ROOTS VAN HET MOSLIMTERRORISMEZe zijn onzichtbaar. Ze gaan op in de massa. Ze voelen zich uitverkoren in een wereld van barbaren. Niemand kent hun ware ge... »