Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Gedeelde angsten Vooraanstaand socioloog Rudi Laermans verzorgt het allereerste Essay van de Nacht van de Sociologie.Angstgevoelens zijn individueel, maar er zijn ook veel so... »
Democratie zonder politiek Strijdigheid is de essentie van het politieke. Een parlementaire democratie maakt dit voortdurend zichtbaar met verkiezingen, publiek debat en de onenigheid ... »
Autonomie als waarde Theoretici, docenten en kunstenaars onderzoeken de betekenis en geldigheid van autonomie. Het boek geeft aan wat de waarde daarvan is voor de kunsten, voor h... »
De maatschappij van de sociologie De socioloog bestudeert hoe wij samenleven. Dat doet hij niet met neutrale blik. Zijn kijken is gevormd door zijn perspectief, de vragen waarmee hij de werke... »
Wat met kunst en geld? Snel een antwoord op actuele vragen De <strong>Wat met</strong>-reeks wil het maatschappelijke debat over belangrijke thema's die de mens raken op een kritis... »