Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Wie komt er op mijn feestje? Hoog tijd voor een feestje! Eend is jarig en als je jarig bent, valt er iets te vieren. Alle eendjes die hij wil uitnodigen, mogen zich mooi verkleden. Als s... »
Jammer, maar helaas ‘L’art pour l’art. Ik voel me aangetrokken tot dit zinloze gedoe. Dat je spulletjes maakt waar niemand op zit te wachten, maar die toch iets in je losm... »
Anna Anna is een stil meisje. Liever dan zelf in het middelpunt te staan, observeert ze de mensen en dingen om haar heen. In de vijfde klas komt Willem op haar pa... »
400 jaar karakter Grolsch wordt al sinds 1615 gebrouwen. En eigenlijk is er in die tijd niet zo veel veranderd. Grolsch wordt nog altijd met dezelfde beleving, inzet en volhar... »
Zonen van De Farao Sigarenfabriek De Farao staat op een keerpunt in haar roemrijke bestaan. Het familiebedrijf moet de bakens verzetten wil het niet ten onder gaan. Het is aan ... »
Zonen van De Farao Sigarenfabriek De Farao staat op een keerpunt in haar roemrijke bestaan. Het familiebedrijf moet de bakens verzetten wil het niet ten onder gaan. Het is aan ... »
Kleine Vos en de stille wereld <b>Nieuw avontuur van de geliefde Kleine Vos</b>Als Kleine Vos op een dag naar buiten kijkt, weet ze niet wat ze ziet. Het heeft gesneeuwd en de hele wereld ... »
Een dagje in de stad Rotterdam, vrijdagavond 30 januari 1953. Op de stoep van Stoffer Picavet staan twee kinderen, een meisje en een jongen. Als hij ze, na enige twijfel, herkent... »