Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het gevaar van het water Het verleden laat zich niet veranderenRon en Geertje hebben een druk leven. Ze zijn de trotse eigenaren van een toeristenbureau, dat rondleidingen door Delft... »
De schaduw van Laela Na de dood van de doortrapte heerser Morissa, en haar al even wrede dochter Ciardha, lijkt er een periode van welvaart aan te breken voor de inwoners van Inv... »
40 dagen 40 angsten Boodschappen doen.Een ouderavond bezoeken.Een feestje vieren... de meeste mensen doen het zonder moeite.Voor iemand met een angststoornis is het pijnlijk and... »
Het gevaar van het water Het verleden laat zich niet veranderenRon en Geertje hebben een druk leven. Ze zijn de trotse eigenaren van een toeristenbureau, dat rondleidingen door Delft... »
Psycholatuur Vanaf mei 2014 heb ik meerdere blogs geschreven. Soms schreef ik er enkele per week, soms weken niet. De frequentie en inhoud van de blogs werden bepaald doo... »
Jelena Jelena Vorobieva is een vrolijke en zorgzame tiener. Ze is vijftien jaar als de oorlog uitbreekt. Sinds de Duitse inval in juni 1941 komen de oorlogshandelin... »
40 dagen, 40 angsten Boodschappen doen. Een ouderavond bezoeken. Een feestje vieren… de meeste mensen doen het zonder moeite. Voor iemand met een angststoornis is het pijnlijk... »
De acht poorten Op ontdekkingstocht door Delft.Wanneer de zestienjarige Ron op een dag - geheel tegen zijn zin - zijn moeder helpt, valt hij in een vijver. Wanneer hij bijko... »
Fatale verhouding Het leven neemt soms een onverwachte wending. Vaak hebben we daar geen invloed op, maar een enkele keer nemen we een besluit dat ons bestaan volledig in de w... »