Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Orientatie op jezelf en de wereld ruimte OriĆ«ntatie op jezelf en de wereld, ruimteIn deze training leer je meer over het belang van algemene kennis, met name over aardrijkskunde. Daarnaast oefen je... »
Werken in een team: vergaderen en evalueren voor SMD De student oefent met vergadertechnieken, samenwerken in een team, besluitvormingsprocessen, multidisciplinair overleg en evalueren.Toetsbare producten: pers... »
SAW niv. 4 Een onderdeel van sociaal-cultureel werk is activiteiten bedenken, organiseren en begeleiden. In deze training gaat het om kunstzinnige activiteiten voor kin... »
SAW niv.4 In deze training leer je onderhandelen. Alle belangrijke onderdelen van het onderhandelen komen aan bod en je leert stapje voor stapje je onderhandelingsvaar... »
SAW niv. 3/4 De student oefent met vergadertechnieken, samenwerken in een team, besluitvormingsprocessen, multidisciplinair overleg en evalueren.Toetsbare producten: pers... »
Kennismaking met jeugdzorg Studenten maken een informatiekrant over jeugdzorg, die bedoeld is voor mensen die nog (gedeeltelijk) onbekend zijn met jeugdzorg. Deze krant heeft een infor... »
Opvoeden en opgroeien in de buurt In deze cursus leren de studenten meer over de invloed van de buurt op de opvoeding en ontwikkeling van kinderen. En over de verschillende opvoedmilieus en d... »
Interventies in de groep voor SCW en PWJ Tijdens deze cursus verdiept de student zich in groepsinterventies. In het eerste gedeelte van de cursus verkent de student het begrip 'groep'. Vervolgens wo... »