Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Heersers van Rome Britannia, 45 na Christus: Sabinus, de broer van Vespasianus is gevangengenomen door druïden. De druïden willen een groots offer brengen aan hun goden: nie... »
Scherprechter van Rome Thracië, 30 na Christus. Zelfs aan de rand van de Romeinse wereld kan Vespasianus niet ontsnappen aan de tumultueuze politiek van een rijk dat uiteen dreigt... »
Keizer van Rome Vespasianus heeft van keizer Nero opdracht gekregen om de opstand in Judeae neer te slaan. Hij weet dat als hij succes heeft, hij het risico loopt dat de onv... »
Arminius <b>Spectaculair eerste deel in een nieuwe serie van bestsellerauteur Robert Fabbri!</b>Het jaar 9 na Christus. In de diepten van het Teutoburgerwoud, in een ... »
Verloren zoon van Rome <b>Deel VI in de bestseller-Vespasianus-serieGeschiedenis, avontuur en actie!'Spannend en vrijwel waarheidsgetrouw' - <i>NBD Biblion</i>'Geschiedenis boordev... »
Arminius <b>Spectaculair eerste deel in een nieuwe serie van bestsellerauteur Robert Fabbri! </b>Het jaar 9 na Christus. In de diepten van het Teutoburgerwoud, in een... »
Verloren zoon van Rome <b>‘Geschiedenisles boordevol actie!’ – <i>NRC Handelsblad</i></b><i>Verloren zoon van Rome</i> is het zesde deel in de populaire en spectaculaire Vesp... »
Afgod van Rome <b>Derde deel in de populaire en succesvolle VESPASIANUS-serie, door <i>NRC Handelsblad</i> verkozen tot de beste boeken van 2011</b><b>'Het tempo is onverbi... »
De sterkste wint <p>In <em>De sterkste wint</em>, het eerste deel in de <em>Alexanders erfenis</em>-serie van bestsellerauteur Robert Fabbri, ligt Alexander de Grote op sterv... »