Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hajar en Daan 'Met zijn middelvinger tekende hij haar wenkbrauwen na, die begonnen in een stip en na een sierlijke boog eindigden in een punt, als de Arabische faa, maar d... »
In de wereld <em>In de wereld</em> speelt zich af tussen 1467 en 1500, beginnend en eindigend in Gent. De roman opent met een schildering van de intocht van de nieuwe her... »
Waar ik nog ben <em>Waar ik nog ben</em> is te lezen als een verzameling plaatsbepalingen. Naar alle richtingen worden antennes opgezet, waarbij de waarneembare verschijnsel... »
Heimwee naar Het heimwee dat ieder gedicht in Heimwee naar probeert uit te spreken, is in aanleg een heimweegevoel naar een concrete ervaring: het luisteren naar muziek v... »
De vergever Sander Schwartz is een succesvolle onderzoeksjournalist bij een weekblad als een burn-out hem het werk onmogelijk maakt. Na zijn genezing groeit hij uit tot ... »
Fortuyn en Liefde De verhalen in Fortuyn en Liefde variren niet alleen sterk in omvang ook in stijl en inhoud valt een verbazingwekkende verscheidenheid op. Veel verhalen vers... »
Een soort Engeland Wie is David Oosterbaan, gevierd acteur, maar op twee dramatische momenten in zijn leven door zichzelf verguisd? Welke twijfels knagen er onder zijn masker v... »
Schuim De vader is een Rotterdamse havenbaron, zijn dochter is een wereldberoemde violiste. Zijn schaakvriend is dominee in een achterstandswijk die in toenemende m... »