Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De junior bèta canon In navolging van het succesvolle bèta canon voor volwassenen brengt LuisterWijs i.s.m. het Platform Bèta-technieken en de KNAW dit unieke luistercollege.<b... »
De junior beta canon Welkom in de superspannende wereld van de bèta-wetenschappen! Op deze cds hoor je over beroemde uitvindingen zoals de computer en de telefoon, en over bel... »
De junior bèta canon In navolging van het succesvolle bèta canon voor volwassenen brengt LuisterWijs i.s.m. het Platform Bèta-technieken en de KNAW dit unieke luistercollege.Ne... »
Het nut van nutteloos onderzoek Wat is de kortste weg van a naar b, als je niet weet wat b is of waar het ligt? In dit sprankelende vervolg op het succesvolle Blikwisselingen betoogt Robber... »
Blikwisselingen Robbert Dijkgraaf schuwt de ‘grote vragen’ niet. Zit er een systeem in de wereld? Zijn wij alleen in het heelal, wordt de jeugd slimmer, leven we een gro... »
Het isgelijkteken Het favoriete wiskundige symbool van Robbert Dijkgraaf is het isgelijkteken. Dit bescheiden teken bezit een enorme kracht omdat het in één formule twee ver... »
Het isgelijkteken Het favoriete wiskundige symbool van Robbert Dijkgraaf is het isgelijkteken. Dit bescheiden teken bezit een enorme kracht omdat het in één formule twee ver... »
Nut van nutteloos onderzoek Wat is de kortste weg van a naar b, als je niet weet wat b is of waar het ligt? In dit sprankelende vervolg op het succesvolle Blikwisselingen betoogt Robber... »
Het allerkleinste <p>Nederlands’ bekendste wetenschapper en innovatiefste striptekenaar hebben de handen ineengeslagen. Het resultaat: een uniek beeldverhaal over de kleinst... »
Blikwisselingen Robbert Dijkgraaf schuwt de 'grote vragen' niet. Zijn wij alleen in het heelal, wordt de jeugd slimmer, en waarom zien sommigen van ons cijfers en letters in... »