Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Rita Ramp Help Daar komt Rita Ramp aan Verstop je spullen. Verstop jezelf. Zorg dat ze je niet ziet. Anders ben je je leven niet zeker Arme Rita... Ze is alleen op de ... »
Allemaal aan tafel! Op een frisse dag in de lente wordt de jonge graaf Jan, keurig vanbinnen en keurig vanbuiten, door zijn vader naar de stad gestuurd, want het is tijd dat hij... »
De hele erge Ellie en nare Nellie Wat is de verschrikkelijkste tweeling van het land? Dat is de tweeling Smit. Erge Ellie en nare Nellie. Niet te geloven zo gemeen als die twee zijn. Ze slaan... »
Liefde en dood in de rode stad Mahmood is negentien in het woelige Bologna van de jaren tachtig. Hij stopt met zijn studie om kok te worden. Op markten en in de keukens van diverse restaur... »
Ik ben de baas! Bij Doppert thuis is mama doperwt de baas. En net als de meeste kinderen vindt Doppert het niet fijn dat hij moet doen wat mama wil: hij moet naar school, hi... »
Anders dan wij Voorjaar 1941. Virginia Woolf verdwijnt spoorloos. Angelica, haar lievelingsnichtje, is diep geschokt wanneer alleen Virginia’s wandelstok bij de rivier wo... »