Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Verboden liefde Lio, Anke en Clara, drie zussen, zijn opgegroeid in een warm gezien. Clara, de jongste, was altijd het studiehoofd van de familie, maar heeft zo goed als gee... »
Breinstorm Jens, een doodgewone jongeman van negentien, verlaat de school zonder diploma. Hij wil het leger in, maar wordt afgekeurd. Hij voelt zich mislukt en verloren... »
Romantiek in Venetie Tijdens een intiem etentje met valentijn vertelt Simon aan Sara dat hij een reisje naar VenetiĆ« voor hen beiden gepland heeft. Sara verheugt zich op de reis... »
In de schaduw van de meester Antwerpen organiseert de veiling van de eeuw. Kan kunst de wereld redden? Het antwoord hierop transformeert de stad in een moorddadig schouwspel. Een oude en... »