Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De overname De Overname is het laatste deel van de 'Aandeweg Trilogie'. Het boek kan gelezen worden als thriller, liefdesroman of managementboek. De lezer volgt de omzwe... »
Het laatste joodse huwelijk Het was het laatste joodse huwelijk in de synagoge van Utrecht, 1942. De joodse gemeenschap stond vlak voor de deportatie naar het oosten. De zoon van het ec... »
De Boardroom Trilogie Cold cash, old boys en follow the money: ze vormen de rode draad van een verhaal over ambitie, hoogmoed, achterdocht en seks in de bestuurskamer van een Nede... »
Het korte leven van Heleen <p><strong>EEN BOEK VAN ALLE TIJDEN</strong></p> <p>Maart 1965. Heleen Coppello is bang dat ze voor haar eindexamen zakt. In het Philips-Eindhoven van de jar... »
Loat ze mar komme! Geheel in de traditie van het klassieke moordlied, waarin marktzangers het laatste nieuws sensationeel bezongen, is bij gelegenheid van de speelfilm over De ... »
De benoeming Wie zijn het, de commissarissen en bestuurders van onzemultinationals? Wat drijft hen? Wat speelt zich af in de boardroom? Achter de schermen? Thuis? In de s... »
De benoeming Wie zijn het, de commissarissen en bestuurders van onze multinationals? Wat drijft hen? Wat speelt zich af in de board room? Achter de schermen? Thuis? In de... »
Het korte leven van Heleen EEN BOEK VAN ALLE TIJDEN Maart 1965. Heleen Coppello is bang dat ze voor haar eindexamen zakt. In het Philips-Eindhoven van de jaren zestig is van de roaring... »