Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Praat nooit over verre zeeen "Praat niet over verre zeeën" is een boek vol met grappige verhalen over dieren en mensen; opscheppers, bangeriken en domoren, je komt ze er volop in tegen.... »
Pinksterbloemen in september Op Spitsbergen komt de volle lente pas in september, een wonderlijke aanblik. Het is ook een metafoor als je kijkt naar de leeftijd van de dichter. De muze h... »
De bronnen van de Donau `Ik kan beter denken als ik praat. Als ik alleen op mijn hotelkamer zit, of zelfs als ik op een bankje aan de Donau zit, gaan mijn gedachten alle kanten op.... »